ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הסכמי ממון

  הסכמי ממון ממלאים תפקיד מכריע בסוגיות משפטיות רבות, לרבות שותפויות עסקיות, הסדרי גירושין ותכנון עיזבונות. הסכמים אלה הם מסמכים מחייבים מבחינה משפטית המפרטים את התנאים וההתניות לעסקאות פיננסיות בין הצדדים, המכסים נושאים כגון לוחות זמנים לתשלום, שיעורי ריבית, בטחונות וקנסות בגין אי תשלום או הפרת חוזה. עורכת דין מנוסה יכולה לסייע בעריכת הסכם ממון העונה על הצרכים שלכם ומגן על האינטרסים שלכם. 

   סוג נפוץ אחד של הסכם ממון הוא שטר חוב, אשר בו נעשה שימוש בעסקאות כגון הלוואות, מכירת סחורות או שירותים שונים. הסכם נוסף שכזה, הינו הסכם ממון זוגי, שהוא חוזה אשר נכרת על ידי שני צדדים לפני הנישואין, ומתאר כיצד יחולקו הנכסים במקרה של גירושין. תכנון עיזבון כולל גם הסכמי ממון, כגון צוואות ונאמנויות, המבטיחים כי נכסיו של אדם יחולקו בהתאם לרצונו וממזערים את חבות המס ליורשים. 

  הסכמי ממון מורכבים במיוחד הינם בהקשר של הסדרי גירושין, אשר בהם הצדדים יכולים לנהל משא ומתן על חלוקת הנכסים וההתחייבויות, כמו גם תשלום מזונות בן זוג או מזונות ילדים. חשוב מאוד לעבוד עם עורכת דין מיומנת במקרים אלו בכדי לוודא שכל ההיבטים מטופלים כראוי, ושההסכם הוגן ושוויוני לשני הצדדים. באופן כללי, הסכמי ממון מספקים בהירות והגנה לכל הצדדים המעורבים, מה שהופך אותם לכלי חיוני בעניינים משפטיים רבים.

  מאמרים נוספים

  קביעת סכום מזונות הילדים

  בישראל החובה במזונות ילד יהודי נקבעת על פי הדין הדתי, כאשר עד גיל 6 צרכים הכרחיים מוטלים רק על האב. עד לפסיקת בית המשפט העליון ביולי 2017, הנטל על האב לבדו היה עד גיל 15. העוול היה בעיקר כלפי האבות,...
  להמשך קריאה

  חן וישניה חג'אג' - מוסמכת לביצוע ייפוי כח מתמשך

  הנני עו״ד המוסמכת לבצע יפוי כח מתמשך יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי אשר מהווה חלופה למינוי אפוטרופוס. יפוי הכח המתמשך מאפשר לכל אדם בגיר לקבוע מראש מי יטפל בענייניו האישיים, הכלכליים והבריאותיים בעתיד עת לא יוכל לדאוג לענייניו בעצמו. מיופה...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט