ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מקרקעין

  דיני מקרקעין מכילים מגוון רחב של עניינים משפטיים הנוגעים לבעלות, שימוש והעברה של רכוש. עורכי דין בתחום הנדל"ן יכולים לספק סיוע משפטי ללקוחות המעורבים בעסקאות נדל"ן שונות כגון קנייה, מכירה והשכרה של נכסים. הם יכולים גם לעזור במשא ומתן, ניסוח חוזים, בדיקת נאותות, ולהבטיח שהעסקה מתבצעת באופן אשר מגן על האינטרסים של לקוחותיהם. עורכי דין אלה יכולים גם לסייע ללקוחות בנושאי שימושי קרקע וייעוד, לרבות קבלת היתרים וניווט בתקנות סביבתיות. 

  בנוסף, עורכי דין בתחום הנדל"ן יכולים לבצע חיפושי בעלות בכדי לקבוע אם הנכס נקי משעבודים או פסקי דין לפני ביצוע רכישה. לבסוף, עורכי דין בתחום זה יכולים לסייע בסכסוכים בין משכיר לשוכר על ידי ניסוח וניהול משא ומתן על חוזי שכירות וטיפול בכל קונפליקט שעלול להתעורר בין הצדדים המעורבים. 

  באופן כללי, פנייה לייעוץ של עורכת דין מקרקעין מנוסה, היא קריטית כאשר עוסקים בעסקאות נדל"ן או בסוגיות משפטיות בתחום זה. זו תספק ליווי משפטי, וסיוע בניווט דרככם בחוקי הנדל"ן המורכבים והמשתנים ללא הרף, על מנת להבטיח כי האינטרסים שלכם מוגנים לאורך כל התהליך.

  מאמרים נוספים

  קביעת סכום מזונות הילדים

  בישראל החובה במזונות ילד יהודי נקבעת על פי הדין הדתי, כאשר עד גיל 6 צרכים הכרחיים מוטלים רק על האב. עד לפסיקת בית המשפט העליון ביולי 2017, הנטל על האב לבדו היה עד גיל 15. העוול היה בעיקר כלפי האבות,...
  להמשך קריאה

  חן וישניה חג'אג' - מוסמכת לביצוע ייפוי כח מתמשך

  הנני עו״ד המוסמכת לבצע יפוי כח מתמשך יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי אשר מהווה חלופה למינוי אפוטרופוס. יפוי הכח המתמשך מאפשר לכל אדם בגיר לקבוע מראש מי יטפל בענייניו האישיים, הכלכליים והבריאותיים בעתיד עת לא יוכל לדאוג לענייניו בעצמו. מיופה...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט