ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יפוי כח מתמשך

  ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המעניק לאדם המיועד את הסמכות לקבל החלטות מכריעות בשמו של אדם אחר אשר הפך לבלתי כשיר. לייפוי הכוח שמונה על פי ייפוי כוח מתמשך, ישנה סמכות נרחבת לפעול מטעם הממנה, לרבות ניהול חשבונות בנק, תשלום חשבונות, קבלת החלטות השקעה, הגשת דוחות מס וקנייה או מכירה של נכס. בישראל, ייפוי כוח מתמשך חייב להיות רשום אצל הרשויות הרלוונטיות כדי להיחשב תקף. מומלץ להיעזר בעורכת דין מנוסה בכדי לוודא שמסמך חשוב זה הינו ערוך וכתוב בצורה נכונה. 

  יצירת ייפוי כוח מתמשך יכולה להיות שימושית במיוחד עבור קשישים או אנשים עם מחלות קשות, שכן היא מאפשרת למיופה הכוח הממונה לנהל את ענייניו של אדם, אם זה יהפוך לחסר יכולת. ללא ייפוי כוח מתמשך, ייתכן שבני המשפחה יצטרכו לעבור דרך מערכת בתי המשפט בכדי להקים אפוטרופסות, מה שעלול לגזול זמן רב ויקר. באופן כללי, ייפוי כוח מתמשך הוא כלי חיוני לתכנון עיזבון המסייע להבטיח כי ענייניו הכספיים והמשפטיים של אדם מנוהלים כראוי אם זה אינו מסוגל לעשות זאת בעצמו. לכן, חשוב להתייעץ עם עורכת דין מנוסה לתכנון עיזבון כדי לערוך ייפוי כוח מתמשך העונה על צרכיו הספציפיים של האדם ושומר על רצונותיו. 

   לסיכום, ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי חשוב המאפשר לאדם ייעודי לנהל את ענייניו הכספיים והמשפטיים של אדם אחר שהפך לבלתי כשיר. לייפוי הכוח שמונה על פי ייפוי כוח מתמשך יש סמכות נרחבת לפעול בשם הממנה, ועל המסמך להיות רשום אצל הרשויות הרלוונטיות בישראל. ייפוי כוח מתמשך יכול להיות שימושי במיוחד עבור קשישים או אנשים עם מחלות קשות, מומלץ להתייעץ עם עורכת דין תכנון מנוסה על מנת לוודא כי המסמך מנוסח כראוי ועונה על הצרכים הספציפיים של הפרט.

  מאמרים נוספים

  קביעת סכום מזונות הילדים

  בישראל החובה במזונות ילד יהודי נקבעת על פי הדין הדתי, כאשר עד גיל 6 צרכים הכרחיים מוטלים רק על האב. עד לפסיקת בית המשפט העליון ביולי 2017, הנטל על האב לבדו היה עד גיל 15. העוול היה בעיקר כלפי האבות,...
  להמשך קריאה

  חן וישניה חג'אג' - מוסמכת לביצוע ייפוי כח מתמשך

  הנני עו״ד המוסמכת לבצע יפוי כח מתמשך יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי אשר מהווה חלופה למינוי אפוטרופוס. יפוי הכח המתמשך מאפשר לכל אדם בגיר לקבוע מראש מי יטפל בענייניו האישיים, הכלכליים והבריאותיים בעתיד עת לא יוכל לדאוג לענייניו בעצמו. מיופה...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט